Suyu limonlu iç, genç kal!

Kategori: Güzellik - 2.077Yorum Yazın
Suyu limonlu iç, genç kal!

Alkali su nasıl yapılır? Son yıllarda alkali su içmek neredeyse vazgeçilmez bir alışkanlık halini aldı. Sağlıklı yaşamak isteyen, zayıflamak isteyen hemen herkes alkali su nasıl yapılır öğrenmeye çalışıyor. Suyu içmek başlı başına vücudumuzdaki toksinleri atmak için gereklidir. Alkali su tarifi çok kolay bir yöntem. Limon ekleyerek C vitamini sayesinde kandaki toksinlerden ve yüzeyel kızarıklıklardan da kurtulmuş oluruz. Limon C, B vitaminleri bakımından çok zengin. Kalsiyum, demir, magnezyum ve potasyum içeriyor. Ayrıca lifli bir besin olması da cabası. Bu özellikler limonu anti-aging uygulamalar için vazgeçilmez kılıyor. Alkali su zayıflatır mı? Alkali detoks suyu ile toksinlerden arınabilir miyiz? Bu konuda olumlu görüş bildiren uzmanlar ve ziyaretçi yorumları bulunuyor.

Alkali su nedir?

Evde, işte hangi ortamda olursanız olun suyu ve de maden suyunu limonlu olarak içmeyi alışkanlık haline getirin. İçtiğiniz her bardak suya bir dilim limon ekleyerek suyu alkali hale getirebilirsiniz. Alkali su sağlıktır ve yaşlanmaya karşı vücuda direnç sağlar. Suyu alkali yaparak vücudumuzdaki asidik artıkları temizleyerek gençleşiriz. Asidik artıklar çevresel kirlilikler, stres, aldığımız sağlıksız gıdalar, katkı maddeleri, hava kirliliği gibi sebeplerle oluşur. Vücudumuzu alkali su içerek bu oluşan antioksidanlardan arındırabiliriz.

Alkali su nasıl yapılır?

İçtiğimiz suyun pH’ı 7,5 ve üzeri olmalı, ancak bu şekilde alkali su içmiş oluyoruz. İçerisine limon dilimi atılmış su içerek toksin, asidik artıklar ve yağlardan temizlenmiş bir vücuda kavuşuyoruz. Yeni vücudumuz daha genç, daha dayanıklı ve daha güzel. Tüm bunları basit bir uygulamayla sağlayabiliyoruz. Evet, bir dilim limon, bir bardak su işte gençlik aşısı bu!

Bir dilim limon bir bardak suyu alkali yapıyor

Bir dilim limon bir bardak suyu alkali yapıyor

 

Alkali suyun faydaları

Alkali suyun zararları

Alkali su zayıflatır mı?

Alkali su markalır

Alkali su ne işe yarar

Alkali su arıtma cihazı (Alkali su cihazı)

Bu konularda editörlerimiz makale çalışmalarını sürdürüyor. Sitemizi düzenli ziyaret ederek hem genç kalmak, yaşlanma karşıtı yazılar konusunda incelemelerde bulunabilir hem de alkali yaşam ve alkali su ile ilgili yeni makaleleri inceleyebilirsiniz. En güncel cilt gençleştirme, genç kalma sanatı ve sağlıklı yaşam konularında bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Bizden ayrılmayın, genç kalın!

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Suyu limonlu iç, genç kal! (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. […] 18:30’dan sonra bir şey yemeyin. Yalnızca Türk kahvesi ve limonlu su […]

  2. […] yorumları arasında günde 3 litre su içerek zayıflama önerisinde bulunanlar olduğu gibi limonlu su içerek zayıflayanlar da […]