Sonsuz gençlik banyosu

Kategori: Detoks - 2.356Yorum Yazın
Sonsuz gençlik banyosu

Banyo yapmak gençleştirir mi? Banyo yapmak için özel bir önerimiz var. Banyo yapmak sizin için bir gençlik kaynağı, sağlık kaynağı olsun ister misiniz? Banyo yapmak keyif kaynağı olsun diyenler için detoks banyosu tarifini veriyoruz. Bu tarifle banyo yapmak bedenen ve ruhen sizi arındıracaktır. Adeta rüyada banyo yapmak gibi bir duygu yaşayacaksınız. Rüyada banyo yapmak veya rüya gibi banyo yapmak için bu tarifi uygulayın.

Bir banyo ile sonsuz gençlik mümkün mü? Evet mümkün. Banyo vücudun gençleşmesini, diri ve canlı bir görünüm almasını sağlayan önemli bir uygulama. Sadece temizlik amacı banyonun işlevlerini yok etmek anlamına gelir. Banyo bir şifa kaynağıdır. Bu nedenle kültürümüzde banyo yapan insanlara ‘sıhhatler olsun’ deniliyor.

Banyo yapmak için detoks banyosu tarifi

Sonsuz bir gençlik için haftada bir yapılabilecek bir banyo var. Detoks banyosu olarak da adlandırılan bu banyo ile cildiniz toksinlerden arınıyor, tazelik ve güzellik kazanıyor, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor, ağrıları gideriyor, akne vb. cilt pürüzlerini tedavi ediyor, fiziksel ve ruhsal bir gevşeme sağlıyor, vücudun PH dengesini destekliyor, rahat nefes almayı kolaylaştırıyor, afrodizyak etkisiyle cinsel ilişkiyi ve uyarıyı artırıyor… Saymakla bitmiyor.

Detoks banyosu

Peki sonsuz gençlik banyosunu nasıl hazırlıyoruz? Öncelikle kullanılacak malzemeleri sıralayalım. 2 Bardak Epsom Tuzu (İngiliz tuzu olarak biliniyor/içeriği magnezyum sülfat), 1 bardak karbonat, 150 gr deniz tuzu, 2 çorba kaşığı rendelenmiş zencefil, 30 gr kuru kelp (deniz yosunu) kullanılıyor. Deniz tuzu, kelp ve Epsom Tuzunu iyice öğütüp toz haline getirdikten sonra küvete koyuyoruz. Daha sonra rendelenmiş zencefil ve İngiliz karbonatını ekliyoruz. Banyo suyuna isteğe göre bir avuç kadar yeşil kil, lavanta yağı, yasemin yağı, nar yağı gibi esansiyel katkılar ekleyebilirsiniz.
Banyo suyunun sıcaklığı çok önemli. Vücudumuza gerçe

Epsom Tuzu ile hazırlanan detoks banyosu tam bir gençlik kaynağı

Epsom Tuzu ile hazırlanan detoks banyosu tam bir gençlik kaynağı

Detoks banyosunu haftada bir yapabileceğiniz gibi yılda farklı dönemlerde de uygulayabilirsiniz

Detoks banyosunu haftada bir yapabileceğiniz gibi yılda farklı dönemlerde de uygulayabilirsiniz

k sonsuz gençlik kazanması ve tam fayda sağlamak için banyo sıcaklığına titizlik göstermek gerekiyor. Banyo suyunun başlangıçta vücut ısısıyla aynı olması gerekiyor. İnsan vücudu yaklaşık 36 derecedir. 15 dakika sonra 37 dereceye yükseltmek gerekiyor. Beş dakika sonra da 39 dereceye yükseltin. Bu ısıda 10 dakika kadar zaman geçirin. Bu sıcaklıkta vücut ısınızda da bir artış olacaktır. Panik yapmayın, bu etkinin iyileştirici özelliği bulunuyor. Yaklaşık 30 dakika boyunca banyoda kalmalısınız.
Eğer alerjen bir cildiniz veya kronik bir hastalığınız varsa detoks banyosunu uygulamadan önce doktorunuza danışmanızı öneriyoruz.
Bedeninizi ağır metallerden, toksinlerden, stresten, yaşlılıktan, yorgunluktan kurtarmak için tek bir banyo ile çok şeyi halledebilirsiniz. Sonsuz gençlik banyosunu haftada bir gün yapabileceğiniz gibi yılda art arda 4 kez olmak koşuluyla farklı dönemlerde de uygulayabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!