O bir instagram fenomeni

Kategori: Fitness - 1.553Yorum Yazın
O bir instagram fenomeni

Briana Christine fitness konusunda bir instagram fenomeni. Evli, çocuklu ve fit. Adı Briana Christine. Instagram’da paylaştığı egzersiz, fitness, yemek önerileri ile takipçileri arasında bir fenomen. Özellikle anneler için büyük bir instagram gurusu. Yaptığı fitness programlarını ve sonuçlarını zaman zaman bikinili fotoğraflarını yayınlayarak öncesi ve sonrasıyla belgeliyor. Verdiği kilolarla inanılmaz değişimi gösteren bu fotoğraflar onu fenomen yapıyor.

Briana Christine bir genç kalanlar idolü

Briana Christine-bikini body mommy-fitness fenomeni-fitness modeli-diyet yemek tarifleri-Briana Christine instagram-fitness-fitness antrenmanları-kilo verme

Briana Christine üç çocuğuyla bir fitness modeli olmayı başrmış!

Briana Christine-bikini body mommy-fitness fenomeni-fitness modeli-diyet yemek tarifleri-Briana Christine instagram-fitness-fitness antrenmanları-kilo verme

Briana Christine sırlarını bikini body momy isimli sitesinde paylaşıyor

Briana Christine bikini body mommy isimli bir de internet sitesi yürütüyor. Benzersiz diyet yemek tarifleri, fitness antrenmanları ile sağlıklı ve formda kalmak isteyen anneler için başarılı fikirler sunuyor. Anne olmak, çocuklu olmak fit olmaya, iyi görünmeye, bikini giymeye engel değil. Briana Christine bu konuda çok iyi bir rol model. Siz de Briana Christine’i instagramda takip ederek diyet, fitness, kilo kontrolü ve çocuklu hayatın keyifli yanlarını doyasıya yaşamak için ilham alabilirsiniz. Briana Christine korkmadan mayo giymek isteyen tüm anneler için takip edilmesi gereken bir instagram gurusu. Darısı başınıza!

 

Bikini body mommy

İlk önce kendi bedenimi dönüştürmeme yardımcı olacak kişisel bir eğitmen kiralamaya karar verdikten sonra, 2007 başında sağlık ve fitness endüstrisine başladım – sonunda bana altı aydan kısa süre içinde 73 kilo verdim.

Kilo verme deneyimimin hayatımda sahip olduğu derin etki beni sertifikalı kişisel antrenör olarak kariyerine devam ettirdi. Sertifikalandırıldıktan altı ay sonra, Birleşik Devletler’deki en seçkin ve pahalı mahallelerden birinde, çok yönlü ilk sağlık ve fitness şirketimi kurdum.

Yüzlerce yerel müşteriyi daha sağlıklı bir yaşam tarzına doğru motive etmek ve ilham vermek için her gün geldim ve herkese adapte ettiğim aynı fitness, beslenme ve davranış değişikliklerinin entegrasyonu ile başkalarını yüz yüze bağlama, ilham verme ve dönüşüm gerçekleştirme görevimi üstlendim. Kendi dönüşüm yolculuğum.

HIZLI İLERİ 4 YIL …

KİŞİSEL EĞİTİMCİ OLARAK KARŞILAMAMIŞ VE “Zayıflama Başarı Hikayesi” nden bahseden eski dönüşüm çabamın ve imza “Bikini Vücut Anne” fiziği, Eylül 2011 ortasında üçüncü çocuğumun doğumunu tamamladıktan sonra yol kenarına tamamen düştü.

Hayatımın en ağır ağırlığında (100 POUNDS daha ağır!) Görevim post-partum kilo vermek ve benim rekor sürede vücudumu yeniden dönüştürmek için yaptı.

İkinci dönüşümün arkasındaki tüm süreci belgelemek – sonuçta bir yılda 100 Pound kaybettim, en çok satan kitabımı Bikini Body Mommy Blueprint’e yazdım, BIKINI BODY MOMMY, Inc.’i kurdum ve ÜCRETSİZ 90 Günlük Bikini Vücut Anne Mutluluğum başlattı. Kişisel yolculuğu paylaşmakla kalmayıp, aynı zamanda, dünyadaki diğer anneleri, kendi varlık organlarını ve yaşamlarını yoldaki şekillerine dönüştürmek için eğitmeye, motive etmeye ve ilham vermeye yardımcı olmaya davet ediyoruz!

Nedir?

BBM_Logo_Green?
BBM_Logo_Green, doğum sonrası, bikini değerinde bir vücudu sallayarak öne çıkan bir şey değil, bir spor salonunun duvarlarını aşan bir yaşam tarzı zihniyetidir ve yaşamak için çabalayan milyonlarca kadının küresel bir hareketi temsil eder. En iyi hayat.

image_mindsetimage_nutritionimage_excercise
BBM_Logo_Green dönüşüm süreci kendi keşfi ile ilgilidir.

BikiniBodyMOMMY kurucusu Briana’nın üçüncü çocuğunun doğumunun ardından 100 pound’luk dönüşümü gerçekleştiren MINDSET • BESİN • • EGZERSİZ felsefesiyle kurulan BikiniBodyMommy platformu, her gün yüzbinlerce takipçinin kucaklayan küresel bir çevrimiçi harekete ilham kaynağı olmaktadır.

BikiniBodyMommy, öğrenmek, büyümek ve daha fazla esin kaynağı olmak için motive olacak bir yerdir; BikiniBodyMommy ™ takipçilerine başarısı için çok önemli olan araçları sağlar:


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!