Poponuzu kaç paraya kaldırtabilirsiniz?

Kategori: Plastik Cerrahi - 29.849Yorum Yazın
Poponuzu kaç paraya kaldırtabilirsiniz?

Estetik fiyatları döviz kurlarından çok etkilendiği için değişkenlik gösteriyor. Geçen yıla göre estetik fiyatları ciddi bir yükselme eğiliminde görülüyor. Estetik ameliyat fiyatları yanında medikal estetik fiyatları da artış trendinde. Estetik fiyatları 2017 yılında estetik fiyatları 2016 listelerine göre Türk Lirası olarak yaklaşık yüzde otuz artış gösteriyor.

Türkiye özellikle de İstanbul dünyanın sayılı estetik cerrahi merkezlerine ev sahipliği yapıyor. Son on yılda hızla artan estetik cerrahi merkezleri yılda 50-60 bin estetik operasyonu gerçekleştiriyor. Bu konuda Avrupa’da bile söz sahibi ve marka olan estetik cerrahlarımız var.

Estetik fiyatları 2017

Estetik ameliyat fiyatları en çok merak edilen konulardan biri. Hastanelerin veya doktorların estetik ameliyat fiyatlarını açıklamaları yasak. Bu nedenle sitelerinde yayınlanmıyor. Biz burada fiyat aralıkları hakkında genel bir bilgi vereceğiz. Vereceğimiz fiyatlar her kişi, operasyon merkezi, ameliyatın özellikleri ve şehre göre değişiklik gösterir.

Estetik cerrahide ameliyat planlaması kişiye ve uygulama yapılacak bölgeye özeldir. Dolayısıyla fiyat standardı yoktur. Hastaya ve talebine göre uygulanacak süreçler değişebilir. Ek uygulamalar gerekebilir. Bu ameliyat sırasında dahi olabilir. Tüm bu faktörler fiyatı etkilemektedir. Bu yazıyı okumadan estetik ameliyatı olmayın!

Unutulmaması gereken bir nokta yapılacak operasyonun ömür boyu getirisini alacağınız bir yatırım olmasıdır. Genç kalmak, genç görünmek paha biçilemez bir avantajdır. Genç kalmak için bugün ödediğiniz bedelin karşılığını yıllarca alacaksınız.

Estetik ameliyatlar kadın ve erkekler için de farklılıklar gösteriyor. Erkekler daha çok saç ekimi yaptırırken bayanlar göğüs büyültme, burun kaldırma, karın gerdirme operasyonlarını tercih ediyor.
Plastik cerrahi yüz estetiği, göğüs estetiği, vücut şekillendirme ve yağ aldırma gibi alt kategorilerle anlaşılabilir. Yüz estetiği kapsamında burun, dudak, göz kapağı, kulak, alın germe, kaş kaldırma, yüz germe ameliyatları yapılıyor. Göğüs estetiği ameliyatları meme dikleştirme, meme küçültme, meme asimetrisi, meme protez olarak gerçekleştiriliyor. Vücut şekillendirmede karın, kol, boyun, bacak germe, popo kaldırma ameliyatları tercih ediliyor.

Estetik cerrahi fiyatları

Gelelim fiyatlara. Estetik cerrahi fiyatları bu konularda operasyon geçiren ziyaretçilerimizin verdiği okuyucu yorumlarıdır.

 • Saç ektirme fiyatı genellikle bin 500 – üç bin Euro aralığında yapılabiliyor.
 • Meme protezleri fiyatı 3 bin ila 3 bin 500 Euro arasında değişebiliyor.
 • Karın germe ameliyatları fiyat 2 bin – 3 bin 500 Euro’yu bulabiliyor.
 • Kalça estetiği fiyatları (Popo kaldırma operasyonları) ise 2 bin – 3 bin 500 Euro arasında yapılabiliyor.
 • Genital estetik fiyatları bin Euro’dan başlıyor. Vajinal estetik fiyatları 2017 için 1.000-3.000 euro arasında bir fiyat aralığına sahip. Vajina estetiği ile ilgili detaylı makalelere buradan ulaşabilirsiniz.
 • Yüz estetiği fiyatları 2017 için bin-3 bin 500 Euro eşiğinde yapılıyor.
 • Burun estetiği fiyatları 2017 için 2 bin 4 bin Euro arasında değişiyor. Burun estetiği fiyatları ne kadar merak edenler için duyurulur. Burun estetiği ile ilgili detaylı makale ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Yanak estetiği fiyatları 2017 bin 500 Euro ile 2 bin 500 Euro aralığındadır.
Estetik fiyatları-genital estetik fiyatları 2017-vajinal estetik fiyatları 2017-estetik fiyatları 2017-yüz estetiği fiyatları-burun estetiği fiyatları 2017-yanak estetiği fiyatları-burun estetiği fiyatları ne kadar-estetik ameliyat fiyatları-estetik ameliyat fiyatları 2017-estetik cerrahi fiyatları-estetik cerrahi fiyatları 2017

Estetik fiyatları arasında kalça estetiği de en çok merak edilenler arasında yer alıyor

Estetik fiyatları-genital estetik fiyatları 2017-vajinal estetik fiyatları 2017-estetik fiyatları 2017-yüz estetiği fiyatları-burun estetiği fiyatları 2017-yanak estetiği fiyatları-burun estetiği fiyatları ne kadar-estetik ameliyat fiyatları-estetik ameliyat fiyatları 2017-estetik cerrahi fiyatları-estetik cerrahi fiyatları 2017

Estetik fiyatları 2017

Doktor ve cerrahi merkezini seçerken çok ucuz olanları iyi incelemek gerekiyor. Çünkü ömür boyu üzerinizde taşıyacağınız ve etkilerini her an hissedeceğiniz bir operasyonu ucuza mal etmek değil en efektif şekilde yaptırabilmek ve sonuç alabilmek daha önemli. Birkaç merkez veya doktordan görüş alıp, muayene olduktan sonra nihai fiyatları da görerek karar verebilirsiniz.
Ameliyatsız estetik çözümler ve güzellik sırları için sitemizi takip edin. Gelişmeleri kaçırmayın.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Poponuzu kaç paraya kaldırtabilirsiniz? (1 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Muslum dedi ki:

  Selam , Ben şişmanım ve bir beden kurmak istiyorum,fiyat