Femme Felis ile fitness keyfe dönüşüyor!

Kategori: Aktivite / Fitness - 3.263Yorum Yazın
Femme Felis ile fitness keyfe dönüşüyor!

Femme Felis kimdir? Femme Felis son günlerde adeta paklama yapan bir instagram fenomeni. En büyük özelliği tıpkı Jen Selter gibi fitness antrenmanları yaparken genellikle kalça hareketlerini gösteren video ve fotoğraflarını paylaşması. Yeni bir Jen Selter doğuyor dersek abartmış olmayız. Bu paylaşımlar öylesine ilgi gördü ki takipçi sayısı hızla artarak 500 bini geçti. Ülkemizde bu kadar ilgi görmesinin sebebi ise Türk asıllı olmasından kaynaklanıyor. Genç kalmak isteyenleri fitness yapmaya yönlendiren GençKalanlar sitesi olarak Femme Felis’i rol model alınabilecek kişiler arasında gösteriyoruz.

Türk kızı Femme Felis instagram paylaşımlarında seksi pozlarıyla özellikle fitness meraklısı gençlerin ilgisini çekiyor. Kimi zaman mutfakta, kimi zaman fitness salonunda, kimi zaman da doğada çalışırken görülen Femme Felis dolgun kalçaları, mükemmel çalışılmış karın bölgesi ve iri göğüsleriyle ön plana çıkıyor.

Femme Felis kim?

Sosyal medyada olay olan Türk kızının mesleği ise tahminlerin aksine makine mühendisliği. Fitness modelliğiyle profesyonel olarak uğraşıyor. Halter çalışırken arkadan yapılan video çekimleri fitness ile ilgili olmayanları bile ilgi alanına çekerek 100 binlerce beğeni alıyor.

Femme Felis youtube kanalındaki videolarıyla da yürekleri hoplatıyor.

 

CrossFit, squat fitness antrenmanlarıyla gönülleri fetheden ve 7’den 70’e herkesi spor yapmaya teşvik eden Kolombiyalı fitness eğitmeni Anllela Sagra onun youtube takipçileri arasında.

Paylaşımları erkekler arasında büyük ilgi görse de kadın takipçilerin hışmına uğruyor. Kadın takipçileri tepkilerini fitness, güç ve güzellik yerine müstehcenlik ile bir yerlere gelmek istediği şeklinde dile getiriyor.

Kaslı vücut pozlarıyla herkesi imrendiren Femme Felis’in tüm paylaşımları interneti sallıyor. Dünyanın pek çok ülkesinden takipçisi bulunan Türk kızı fenomen olduğu instagram’da kaslarını ve vücudunu sergilemekten çekinmiyor.

Femme Felis Ekşi Sözlük değerlendirmeleri

Ekşi Sözlük’te kendisiyle ilgili yapılan bazı paylaşımlar şöyle:

  • Bir instagram + youtube sporcu kişisi.
  • Yuh, Türkmüş..
  • The game‘in geçenlerde fotosunu beğendiği türk mühendis.
  • Erkeksi baldırlarıyla çocuk gibi konuşup twerk yapınca seksi olmadığını acilen birileri ona anlatmalı. Bodybuilding çalışmayı abartmış kadın kişi.

 

İstanbul’da doğup büyüyen Femme Felis bir fitness ikonu olarak 2016 yılında keşfedildi. O zamandan beri takipçileri ve hayranları önemli artış gösterdi. Hürriyet internet sitesinde haber olunca geniş kitleler tarafından bilinmeye başlandı.

Twitter’da kendisini tanrıça olarak tanımlayan Felis (Goddess Felis) birbirinden ilginç paylaşımlarıyla bu sosyal medya platformunda da ilgi görüyor.

Fitness ile ilgileniyorsanız veya genç kalmak istiyorsanız takip etmenizde yarar var. Bizden söylemesi! Çünkü fitness’ı bu kadar keyifli yapan dünyada çok az insan bulunuyor!

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Femme Felis ile fitness keyfe dönüşüyor! (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. […] Selter kadar ünlü olmasa da Türk asıllı Femme Felis‘i de fitness modeli olarak takip edebilirsiniz. Femme Felis birbirinden seksi ve ilginç […]