Fitness

Gıdı eritmenin en kolay yolu! Gıdı eritmenin en kolay yolu!

Gıdı eritme hareketleri ile ameliyatsız gıdı estetiği sayesinde genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Çünkü boyun ve gıdık duruş olarak en çok dikkati çeken bölgelerdir. Boyun kırışıklığı ve boyun bölgesinin genç görünmesi..

Fitness2.3561 yorum
Aleyna Tilki ile genç kal! Aleyna Tilki ile genç kal!

Aleyna Tilki kaç yaşında? Aleyna Tilki yaşı itibariyle henüz 17 yaşında. Bu yaşta gösterdiği performans ve yaşam enerjisi onu genç kalmak isteyenlere önermemize yol açıyor. Genç kalmak yalnızca cilt maskesi..

Femme Felis ile fitness keyfe dönüşüyor! Femme Felis ile fitness keyfe dönüşüyor!

Femme Felis kimdir? Femme Felis son günlerde adeta paklama yapan bir instagram fenomeni. En büyük özelliği tıpkı Jen Selter gibi fitness antrenmanları yaparken genellikle kalça hareketlerini gösteren video ve fotoğraflarını..

Aktivite / Fitness3.1181 yorum
Genç kalmanın sırrı crossfit hareketleri Genç kalmanın sırrı crossfit hareketleri

CrossFit hareketleri ile genç kalmak arasında doğrudan bir ilişki var. Çünkü tüm vücudu çalıştıran egzersizler bütününden bahsediyoruz. CrossFit nedir? CrossFit hareketleri güç ve kondisyon kazandırır. Bu sayede vücudunuzun potansiyelini tam..

Aktivite / Fitness6.9763 yorum
Jen Selter’le genç kalın! Jen Selter’le genç kalın!

Jen Selter Instagram üzerinde paylaştığı fotoğraflarla ünlenen bir model. Fitness kraliçesi olarak isimlendiriliyor. Jen Selter Instagram hesabında fitness yaparken çektiği fotoğrafları paylaşıyor. Jen Selter Instagram fotoğraflarının temel özelliği kalçanın ön..

Fitness2.9462 yorum
Kelly Brook göğüs için 10 öneri Kelly Brook göğüs için 10 öneri

Güzel göğüsler her kadının hayalini süsler. Güzel memelere sahip kadınlar hem bulundukları ortamlarda daha çok dikkat çeker hem de daha genç gösterir. Bazı kadınlar doğuştan şanslı olarak güzel göğüslere sahip..

Fitness / Güzellik10.7931 yorum
Plank ile 10 saniyede tüm kaslarınız çalışsın! Plank ile 10 saniyede tüm kaslarınız çalışsın!

Plank hareketi, hiçbir yardımcı alete gerek kalmadan, evde tek başınıza veya salonlarda yapabileceğiniz bir fitness egzersizidir. Plank hareketi fitness egzersizleri içerisinde o kadar popüler ki tüm dünyada adeta bir salgın..

Fitness32.1195 yorum
73’lük Delikanlıdan Çanakkale Şehitlerine Rekor Armağanı! 73’lük Delikanlıdan Çanakkale Şehitlerine Rekor Armağanı!

Namık Ekin genç kalanlar listelerinde ilk sıralarda yer alan bir isim. Namık Ekin su altı taarruz komandosu ve judocu. İmkansız sportif denemeleriyle biliniyor. Farklı alanlarda dünya rekorları sahibi Namık Ekin..

Aktivite / Fitness1.2040 yorum
CrossFit ile her yeriniz fit CrossFit ile her yeriniz fit

CrossFit dünyada son zamanlarda çok popüler olan bir spor dalı. Bu sporda amaç vücudun yalnızca bir bölümünü değil bütününü çalıştırmak. Komple vücut geliştirildiği için inanılmaz başarılı sonuçlar alınabiliyor. CrossFit’in çok..

Fitness3.5281 yorum
Hayat 40’ında başlar! Hayat 40’ında başlar!

40 yaş… Fitness çalışmaları yaşla bağlantılı değil. Her yaşta yapılabilecek egzersiz programları var. Bunların büyük bölümü aynı. Her yaşta uygulanabiliyor. Önemli olan sporu yaşam biçimi haline getirmek ve beslenme düzenini..

Fitness3.6550 yorum
12