Hakkında

Hakkında

Genç Kalanlar.Com Pozitif Hayat, Anti-aging, Gençlik Sırları, Güzellik, Spa, Detoks, Sağlıklı Beslenme, Plastik Cerrahi, Fitness başta olmak üzere yaşama dair konularda içerik üretip yayınlamak amacıyla kurulmuştur.

Sitede yer alan bilgiler editör kadromuz ve ünlü doktor Bora Kalkancı’nın katkılarıyla en doğru bilgileri, en akıcı bir dille sunmayı amaçlamaktadır.

Genç Kalanlar.Com editörleri içerikleri hazırlarken konunun uzmanlarından, ilgili web sitelerinden, otoritelerden, kitap ve diğer yayınlardan yararlanmaktadır. Derli toplu bir bilgi sunmak temel amaçtır.

Genç Kalanlar.Com makaleleri derli toplu bilgiyi size sunar. Konu ile ilgili aradığınız soruların cevaplarını doğru, anlaşılır dil ve etik kaygıları gözeterek ziyaretçilerine aktarır.

Genel ahlak kurallarına, toplumun değerlerine, yasalara aykırı konularda içerik üretmez, yayın yapmaz.

Genç Kalanlar.Com sosyal medya üzerinden de içeriklerini paylaşır ve okurlarıyla iletişim kurar. Bu doğrultuda youtube kanalı, twitter, facebook, instagram hesaplarını aktif olarak kullanır.

Konsepte uygun konularda yeterli ve doyurucu içerikler hazırlar. Site belirli zamanlarda güncellenir. Bu nedenle dinamik bir yapıya sahiptir. Aradığınız bilgileri bulmak için siteyi takip edebilirsiniz.

Genç Kalanlar.Com sitesinde bulamadığınız veya yer almasını istediğiniz içerikler konusunda ya da sormak istediğiniz sorularla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!