Plastik Cerrahi

Doğum çatlaklarını sorun etmeyin! Doğum çatlaklarını sorun etmeyin!

Doğum çatlakları dünyaya gelen o eşsiz canlının sevimli ve değişilmez mutluluğu sonrası geride kalan izlerden. Bu izleri doğum öncesi dönemde kontrol altına alıp doğum sonrasında ise tedavi ile engelleyebilir ve..

Limonla vajina daraltma Limonla vajina daraltma

Vajina daraltma doğal yöntemler ile ilk gece gibi bir ilişki yaşamak mümkün mü? Vücut ve özellikle genital estetik konusunda hassas bir kişiyseniz bu yazı sizin için önemli bilgiler içeriyor. Üstelik..

İstanbul estetik cerrahi doktorları listesi İstanbul estetik cerrahi doktorları listesi

İstanbul estetik cerrahi ile ilgili doktor listemizi inceleyerek İstanbul’daki plastik cerrahi doktorlarını öğrenebilirsiniz. Ünlü estetik cerrahlar arasında İstanbul estetik cerrahi doktorlarının hatırı sayılır bir ağırlığı bulunuyor. İstanbul estetik cerrahi alanında..

Plastik Cerrahi6.8360 yorum
İstanbul estetik cerrah listesi İstanbul estetik cerrah listesi

İstanbul estetik cerrah listesi burun estetiği, kulak estetiği, dudak estetiği, gözkapağı estetiği, meme estetiği, göğüs estetiği gibi konularda hizmet veren plastik cerrahları içeriyor. Estetik cerrahi, plastik cerrahi ne yapar? Estetik..

Plastik Cerrahi103.1761 yorum
Burun estetiği yaptıran ünlüler Burun estetiği yaptıran ünlüler

Burun estetiği yaptıran ünlüler arasında kimler yok ki! Biraz sabırlı olun aşağıda bu ünlüleri tek tek sıralıyoruz. Öncelikle burun estetiği son yıllarda en çok yapılan estetik ameliyatlardan biri. Burun estetiği..

Plastik Cerrahi60.2290 yorum
Estetik cerrah ünlü estetik doktorları il il güncel liste Estetik cerrah ünlü estetik doktorları il il güncel liste

Estetik cerrahi nedir? Plastik cerrahi nedir? Estetik cerrahi vücudun her bölgesi ile ilgilenebilen bir cerrahi dalıdır. Vücutta doğuştan var olan veya zamanla ortaya çıkan şekil bozuklukları ile ilgilenir.  Vücut bölgesinde..

Plastik Cerrahi39.7452 yorum
Sarkık göğüs için estetik, bitkisel çözümler Sarkık göğüs için estetik, bitkisel çözümler

Sarkık göğüs nasıl toparlanır? Göğüs sarkması nasıl engellenir? Bu yazıda, Göğüs sıkılaştırma egzersizleri Sütyen kullanımı Buz masajı Göğüs dikleştirme ameliyatı Şınav hareketi Bench Press Pec Fly Kneeling Chest Strech Avuç..

Burun estetiği ile yaşın hep 19! Burun estetiği ile yaşın hep 19!

Burun estetiği ameliyatı ile ilgili hayatınızı değiştirecek satırları okuduğunuzun farkında mısınız? Burnunuzun görünümünden memnun değilseniz bu yazı tam sizin için. İsterseniz Gaye Turgut veya İrem Derici gibi estetik dokunuşlarla bambaşka..

Plastik Cerrahi21.4715 yorum
Kulak memesi estetiği hakkında bilinmeyenler Kulak memesi estetiği hakkında bilinmeyenler

Kulak memesi estetiği genç görünmenin püf noktalarındandır. Çünkü insanlarla iletişimde burundan sonra dikkat çeken bölgemiz kulak memesidir. Kulak memesi vücudumuzun kıyafetle örtme gereği duymadığımız, dinen de sakınca içermeyen! açıkta yer..

Plastik Cerrahi15.3811 yorum
Medikal estetik ile kalıcı gençlik Medikal estetik ile kalıcı gençlik

Medikal estetik nedir? Medikal estetik ne demek? Medikal estetik, cerrahi olmayan ve bir cilt hastalığı sınıfına girmeyen, estetik güzellik amacıyla bu alanda eğitim almış ve yetkilendirilmiş tıp doktoru tarafından uygulanan..

Plastik Cerrahi3.4480 yorum