Pozitif Hayat

Myo İnositol vitamin ile panik ataksız hayat! Myo İnositol vitamin ile panik ataksız hayat!

Myo inositol vitamin, myo inositol B8 vitamini olarak da adlandırılan genellikle inositol olarak kısaltılan, bitkilerde ve hayvanlarda bulunan vitamin benzeri bir maddedir. Vücudunuzun glikozdan imal ettiği bir karbonhidrat molekülü olan..

Pozitif Hayat1.3482 yorum
TA 65 uzun yaşamın sırrı mı TA 65 uzun yaşamın sırrı mı

TA 65 molekülü bundan sonraki hayatınızın çok uzun olmasına katkı sağlayabilir. Bu adeta sihirli molekül TA 65 nedir? Alınır, satılır mı, yenir mi? Astragalus ile TA 65 arasındaki bağlantı nedir?..

Pozitif Hayat9290 yorum
Matcha nedir? Uzun yaşamın sırrını öğrenin! Matcha nedir? Uzun yaşamın sırrını öğrenin!

Matcha nedir? Türkçe okunuşuyla maca tozu nedir? Bu içeceği uzun yıllardır Japonlar uzun yaşamın sırrı olarak tüketiyorlar. Matcha yaprakları gölgede kurutulan bir yeşil çay türüdür. Genç kalmak için içeriği mükemmel..

Pozitif Hayat1.9711 yorum
Gülmek gençleştirir! Gülmek gençleştirir!

Gülmek ile ilgili sözler arasında en beğendiğim iki tanesini hemen belirteyim. Birincisi gülmek genç kalmaktır! İkincisi gülmek abdesti bozar mı!!! Gülmek üzerine yapılan araştırmalar gülen kişilerin daha genç göründüğünü ortaya..

Pozitif Hayat1.1520 yorum
Zeytinyağlı saç maskesi tarifleri Zeytinyağlı saç maskesi tarifleri

Saça zeytinyağı sürmek size neler kazandırabilir? Zeytinyağlı saç maskesi yapmak yıpranmış, uçları kırılmış, cansızlaşmış saçlara canlılık ve hacim katar. Saça zeytinyağı sürmek saç çıkmasını teşvik eder. Evde basit olarak yapabileceğiniz..

Pozitif Hayat4.9633 yorum
Kazayağı otu yaşlanma karşıtı destek sağlıyor Kazayağı otu yaşlanma karşıtı destek sağlıyor

Kazayağı otu veya kazayağı bitkisi yaşlanma karşıtı pek çok faydayı barındırıyor. Kazayağı otu ile vücudun hemen her organına önemli faydalar sağlayabilirsiniz. Özellikle cilt döküntüleri, karaciğer, sindirim sistemi, bağışıklık sistemi, adet..

Pozitif Hayat6.9831 yorum
Saçtaki kepek nasıl geçer? Saçtaki kepek nasıl geçer?

Saçtaki kepek nasıl geçer sorusu sizi daha genç ve bakımlı gösterecek cevapları barındırıyor. Çünkü kepekli saça sahip insanlar bakımsız ve yaşlı görünebiliyor. Sosyal çevrede koyu renk elbiseli yaş almış kişilerin..

Pozitif Hayat6.6820 yorum
Bedenini olumla ama yaşlanma! Bedenini olumla ama yaşlanma!

Beden olumlama son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız bir kavram. Beden olumlama nedir? Her türlü fiziksel kusur sayılabilecek durumun örneğin şişman olma, yüzde doğum lekesi, güvercin göğsü ve daha aklınıza ne..

Pozitif Hayat1.3341 yorum
Kakao yağının cilde faydaları Kakao yağının cilde faydaları

Kakao yağının cilde faydaları genç kalmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Kakao yağı ile genç kalmaktan ne anlatmak istediğimizi bu meyvenin yetiştiği ülkelerin diri ve hep genç kalan vücutlarını hayal ederek anlayabilirsiniz...

Pozitif Hayat2.4151 yorum
Yolun yarısı 66 yaş oldu! Yolun yarısı 66 yaş oldu!

Orta yaş Dünya Sağlık Örgütü’nün yeni yaş aralığına göre artık 66 yaşında başlıyor ve 79 yaşına kadar devam ediyor. Eğer siz de henüz 66 yaşında değilseniz genç sayılıyorsunuz! Bu skalaya..

Pozitif Hayat1.6720 yorum