Spa müzikleriyle rahatlayın!

Kategori: Spa - 7.060Yorum Yazın
Spa müzikleriyle rahatlayın!

Spa müzikleri spa kültürü içerisinde önemli bir yer tutuyor. Spa müzikleri dinlemek insanı rahatlatan ve dinlendiren özelliklere sahip. Bunun için spa merkezine gitmeye de gerek yok. Ofisinizde bilgisayar başında iken de bu müzikleri dinleyerek gerginliğinizi giderebilirsiniz.

Spa müzikleri nedir? Spa müziği, spa merkezlerinde su ile ilgili spa terapilerinde yararlanılmak amacıyla bestelenen özel müziklerdir. Spa salonlarında kullanılan rahatlatıcı müzikler ve dinlendirici müzikler olarak besteleniyor.

Spa müzikleri dinle

Spa sudan gelen sağlık anlamına gelmektedir. Su terapisi olarak bilinmektedir. Modern spa anlayışında aromatik yağlarla yapılan masajlar ve bakım kürleri de bu kavram içerisinde ele alınıyor. Spa masaj müzikleri dinlenerek masajın sağladığı rahatlatıcı özelliğinin artırılması hedefleniyor.

Spa suyun rahatlık veren etkisiyle gençleştirici özellik taşıyor. Spa keyfini yaşayanlar alışkanlık haline getiriyor. Şehir hayatının stresi ve toksin etkisinden kurtulmanın en iyi yollarından biri spa. Spa relax müzik dinletileriyle su ve masajın katkısıyla vücut toksinlerden arındırılırken ruhumuz da birikmiş stres, korku, gerginlik tortularından temizleniyor.

 

 

Dinlendirici Spa müzikleri

Spa ile suyun ve masajın sağlıklı konforunu yaşamak için vaktiniz yoksa ruhsal dinginliği sağlayacak bir önerimiz var: Dinlendirici spa müzikleri. Spa keyfi içinde dinletilen spa müziklerini çalışırken veya evde dinlenirken dinleyebilirsiniz. Bu müziklerle spaya gidemeseniz dahi spa rahatlığı size geliyor. Bulduğunuz harika dinlendirici masaj müziklerini yoğun bir günün ardından ayaklarınızı uzatıp kulaklıkla veya evde ışıkları kapatıp mumlu bir odada dinleyebilirsiniz. İnanın bütün hücrelerinize kadar suyun dinlendirici ve yenileyici gücünü hissedeceksiniz. Sizin için çok özel müziklerini seçtik.

spa müzikleri-dinlendirici müzik dinle-dinlendirici müzik dinle-dinlendirici müzikler dinle-pozitif müzik dinle-kafa dinlendirici müzik dinle-ruhu dinlendiren müzikler listesi-sakinleştirici müzik türleri-beyin dinlendirici müzikler dinle-kafa dinlendirici müzikler dinle-

Spa müzikleri dinlendirici müzik dinlemek isteyenlere aradıkları rahatlığı ve dinginliği sağlıyor!

Beyin dinlendirici müzikler dinle

Günümüz yaşam koşulları özellikle kentlerde sadece vücut için değil beyin ve ruh için de toksinler üretiyor. Beynimiz de bir nevi zehirleniyor. Bu durumda beyin detoksu için özel olarak hazırlanmış beyin dinlendirici müzikler dinle, seyret güdüsü harekete geçiyor. Yaşamın getirdiği yüklerden ve bize verdiği yıpratıcı etkilerden kurtulmak için bazen beyin dinlendirici müzikler dinlemek en iyi çözümlerden olabiliyor.

Kafa dinlendirici müzikler dinle

Diyebilirsiniz ki üstteki paragrafta beyin dinlendirici müzikler dinle diye öğüt verirken kafa dinlendirici müzikler dinle önerisi de nereden çıktı. Aradaki fark şu: Beyin dinlendirici müzikler dinlerken aynı anda çalışmanız mümkün olmayabilir. Gözlerinizi kapatıp bir odada, spa merkezinde kendinizle başbaşa kalarak beyin dinlendirici müzikler dinleyebilirsiniz.

Kafa dinlendirici müzikler dinlerken aynı zamanda çalışmaya ve günlük aktivitelere devam edebilirsiniz. Çünkü kafa dinlendirici müzikler çalışırken de işlevini yerine getirebilir. Kafa dinlendirici müzikler dinlemek için özel mekanlara ve ortamlara gerek olmayabilir. İş ortamında dahi kafa dinlendirici müzik dinleyerek rahatlayabilirsiniz.

Son günlerde popüler olan kafa dinlendirici müzik dinle önerisi Hanine Arabia! Hanine El Alam Arabia videosu 25 milyon dolayında izlenmiş durumda.

 

 

 

Sakinleştirici müzik türleri

Bilimsel olarak kanıtlanmış sakinleştirici müzik türleri arasında spa için hazırlanmış müzikler ön sıralarda yer alıyor. Spa için hazırlanan sakinleştirici müzik türleri arasında gitar, saksafon melodileri yanında deniz dalgası, rüzgar sesi, kumsal kuş sesleri gibi doğal rahatlatıcı tınılara da yer veriliyor. Bu müzikler sizi günün hatta yılların stresinden uzaklaştırıyor. Kendinizi doğayla iç içe, daha özgür, sıkıntılardan uzaklaşmış, rahatlamış buluyorsunuz.

Sakinleştirici müzik türleri ile ilgili örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Spa müzikleri indir

Spa müzikleri indirmek, spa müzikleri download etmek için size özel bir dinlendirici müzik listesi hazırladık. Bu sayfada bulacağınız ruhu dinlendiren müzikler listesini sık sık dinleyebilirsiniz. Ruhu dinlendiren müzikler listesi sık sık güncelleniyor. Sitemizi takip ederek popüler ve yeni pozitif müzik dinle ve rahatla önerisini uygulayabilirsiniz. Sakinleştirici müzikler için bu sayfayı açılış sayfası yaparak takip edebilirsiniz.

Modern yaşam biçimi vücudumuzu ve beynimizi kirletiyor. Bu kirlerden arınmak için tıpkı detoks programları gibi Spa uygulamaları ile temizleyebiliyoruz. Bunun için Spa merkezleri, Spa salonları sizleri bekliyor. Spa merkezlerinde uzman terapistler eşliğinde suyun sağaltıcı etkisinden yararlanabilirsiniz.

Kulaklarınızda müzik varken gözlerinizi kapatın. Kendinizi çam kokulu bir ormanda bulacaksınız. Ciğerlerinize bol oksijenli havayı doyasıya çekin. Kelebeklerin uçuşuna, kuşların cıvıltısına, çiçeklerin kokusuna kendinizi bırakın. Bu sizi inanılmaz dinlendirecektir.

Spa ile genç kalın!

Genç kalmak için yapılması gereken uygulamalar arasında spa ilk sıralarda geliyor. Çünkü Spa vücudu ve ruhu yalnızca dinlendirmiyor gençleştiriyor da. Spa ile elde edilen dinamizm, yenilenme, kan akışının hızlanması tüm hücrelerde bir taze başlangıç sağlıyor. Bu taze başlangıç sizi daha genç yaşlara geri döndürüyor. Anti aging etkisiyle Spa genç kalanların zıklıkla tercih ettiği bir terapi yoludur.

 

 

Dinlendirici müzik dinlemek isteyip sayfamızda hazırladığımız ruhu dinlendiren müzikler listesi yeterli gelmeyenler buradan daha geniş alternatiflere ulaşabilir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!