Vajina daraltıcı bitkiler nedir?

Vajina daraltıcı bitkiler nedir?

Vajina daraltıcı bitkiler nedir? Limonla vajina daraltma yapılabilir mi? Vajina daraltan yağlar hangileridir? Bu soruların cevaplarını okuyacağınız makalede hayatınızın bundan sonrasında sizi rahatlatacak, hayata daha sıkı sarılmanızı sağlayacak bilgilere ulaşabileceksiniz. Vajina daraltıcı bitkiler nedir öğrenin ve sürprizlere hazırlıklı olun!

Vajina daraltıcı bitkiler nedir?

Vajina daraltma doğal yöntemler arasında yer alan vajina daraltıcı bitkiler sağladıkları çözümlerle her türlü övgüyü hak ediyor.

Vajina daraltma nedir? Vajina daraltma, zamanla deforme olan veya sarkma görülen ya da genişleyen kadın genital organının estetik operasyonla veya bitkisel yöntemlerle toparlanması, sıkılaştırılması ve gençleştirilmesi işlemidir.

Vajina genişlemesinin nedenleri?

 • Çok sayıda normal doğum yapma
 • Sık cinsel ilişkiye girme
 • Kürtaj olma
 • Yaşlanma ile oluşan deformasyon
 • Jinekolojik tedavilerin getirdiği durumlar
 • Kalıtsal genetik faktörler
 • Estetik kaygılar
 • Cinsel ilişki şekli
 • Biyolojik sorunlar (Rektum sarkması)
 • Estetik vajina beklentisi
 • Daha dar vajina ve daha genç vajina beklentisi
vajina daraltıcı bitkiler nedir-limonla vajina daraltma-şap vajina daraltmak için-vajina daraltan yiyecekler-vajina daraltan kremler-vajina daraltan yağlar-limon vajinayı sıkılaştırır mı-vajina daraltıcı bitkisel ürünler-rahim daraltan şifalı bitkiler-vajina daraltma aleti-vajina daraltan yaglar-limon vajinayı daraltır mı-vajina daraltıcı doğal bitkiler-vajina daraltıcı bitkiler-vajinayı daraltan bitkiler-vajina daraltma doğal yollarla-vajina daraltma doğal yöntemler-Witch Hazel-Pueraria Mirifica

Vajina daraltıcı bitkiler

Vajina daraltıcı doğal bitkiler

Vajina daraltan bitkiler ile yapacağınız kürler hem yan etkisi olmaması hem maliyeti hem de sonuçları nedeniyle tüm dünyada ilgi görüyor. Bu konuda vajina daraltma doğal yöntemler arasında ilk sıralarda gelen bitkisel kürler ve bitkisel yağlar hangileridir?

 • Nane ile vajina daraltma

Nane ile yapacağınız buğu kürü vajina daraltmada etkili olabilir. Bir litre suyun içerisine iki bağ taze nanenin yapraklarını atarak kaynatır. Kaynamış suyu bir leğene boşaltarak üzerine oturun ve buharı 15 dakika boyunca genital bölgenize uygulayın.

 • Witch Hazel ( Güvercin ağacı Bitkisi)

Vajina daraltıcı bitkilerden bir diğeri Güvercin Ağacı Bitkisi olarak bilinen Witch hazel’dir. Bu bitki vajinal kasların sıkılaşmasına katkı sağlar. Bitkinin tozunu öğütülmüş olarak haftada bir kez genital bölgeye uygulayabilirsiniz.

 • Pueraria Mirifica

Bu bitki Tayland’ın kuzey bölgelerinde yetişiyor. Ülkemize ithal ediliyor. Pueraria Mirifica içeriğindeki etken maddelerle memeleri sıkılaştırıcı, cildi besleyici ve pürüzsüz hale getirici, canlılık verici, saçları siyahlaştıran özellikleriyle ünlüdür.

Pueraria Mirifica cinsel organın dokusunun yeniden büyümesini teşvik ederek vajinal kasları sıkılaştırır. Bu doğal bitki ayrıca östrojen düzeylerini dengeler ve hormon dengesizliklerini etkisiz hale getirir. Bu bitki de rahim kanseri hücrelerine karşı koruma sağlar.

 • Curcuma Comosa

Bu bitki Hint safranı ailesindendir. Bu ot, vajinal kas kütlesini sıkılaştırır ve vajinal duvar yüzeyindeki prolapsusa karşı koruma sağlayarak gelecekte gevşekliği gidermeye yardımcı olur. Curcuma Comosa ayrıca kuru ciltlere ve sıcak basmalara yardımcı olur ve bunları tedavi eder. Bu bitki adet krampları en aza indirir.

 

 • Limonla vajina daraltma

Limonla vajina daraltma bir şehir efsanesidir. Buraya başlık olarak yazmamızın nedeni çok fazla limon vajinayı daraltır mı veya limon vajinayı sıkılaştırır mı sorusuna muhatap olmamızdır. Limon vajinayı daraltmaz, böyle bir etkisi bilinmiyor. Bu konuda limon uygulayanların kendilerini sıkmasından başka sıkılaşma olmaz.

 • Bektaşi Üzümü

Bektaşi Üzümü vajinayı daraltan bitkiler arasında ülkemizde yetişen bir meyvedir. Pek çok faydası yanında vajina kaslarını sıkılaştırma amacıyla da kullanılabilir. Vajina daraltan Bektaşi Üzümü kürü için meyveleri bir kaba koyarak kaynatmak gerekiyor. Soğuduktan sonra süzerek her gün vajinal bölgeye uygulayın. Vajina daraltan yiyecekler arasında yer alan Bektaşi üzümü kürü vajinal elastikiyetin tekrar sağlanmasında etkilidir.

Vajina daraltıcı bitkisel ürünler   

Doğrudan rahim daraltan şifalı bitkiler yanında bitkisel karışım olarak satılan ürünler de tercih edilebilir. Vajina daraltan krem veya vajina daraltıcı krem olarak da bilinen bu ürünlerin içeriğinin bitkisel olduğundan emin olmadan kullanamayınız.

Vajina daraltan kremler

Vajina daraltıcı kremler ile hayatınıza renk ve gençlik katın. Vajina daraltıcı kremler eczanelerde bulunabileceği gibi internet ortamından da bulunabiliyor. Bu konuda Vajina daraltıcı kremle 18 yıl öncesine dönün! Başlıklı çok değerli yazımızı mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Vajina daraltma doğal yöntemler yanında medikal estetik uygulamalar, şap vajina daraltmak için kullanılabiliyor mu gibi sorular da kafada oluşabilir. Vajina daraltma aleti gibi fanteziler canlanabilir. Bunları bir tarafa bırakarak bitkisel ve doğal çözümlere yönelmek daha etkili olabilir.

Vajina daraltan yağlar (vajina daraltan yağlar)

Vajina daraltma doğal yollarla esansiyel yağlar kullanılarak da sıkılaştırılabilir. Bu konuda bilinen esansiyel yağlar şunlardır.

 • Acoa yağı
 • Avokado yağı
 • Jojoba yağı

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Vajina daraltıcı bitkiler nedir? (4 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] ağacı yağı vajinada nasıl kullanılır sorusunun ilk şekli vajinal mantarlar içindir. Çay ağacı yağı genital […]

 2. […] ağacı yağı vajinada nasıl kullanılır sorusunun ilk şekli vajinal mantarlar içindir. Çay ağacı yağı genital […]

 3. […] Vajina daraltıcı bitkiler (Vajina daraltıcı doğal bitkiler) […]

 4. […] etken maddelerinde de kullanılan vajina daraltıcı bitkiler nedir? Bu konuda detaylı bilgileri Vajina daraltıcı bitkiler nedir isimli yazımızda bulabilirsiniz. Burada vajina daraltma bitki tedavisinde kullanılabilecek […]