Vajina daraltıcı kremle 18 yıl öncesine dönün!

Kategori: Genel - 50.909Yorum Yazın
Vajina daraltıcı kremle 18 yıl öncesine dönün!

Vajina daraltıcı kremler ile hayatınıza renk ve gençlik katın. Vajina daraltıcı kremler eczanelerde bulunabileceği gibi internet ortamından da temin edilebiliyor. Vajina sarkması veya sarkık vajina nedir? Deforme vajinayı ameliyatsız yöntemlerle toparlamak mümkün mü? Sarkmış vajina daraltıcı krem nedir? Vajina daraltıcı krem markaları ve vajina daraltma kremi yorumları için okumaya devam edin. Bu yazı hayatınızda yepyeni bir dönemi açabilir. Vajina sıkılaştırıcı krem hakkındaki tüm sorular için cevapları bulabilirsiniz. İlk zamanlardaki gibi bir sıkılık ve gençlik elbette mümkün. Bu sıkılaşmayı yalnız siz değil partneriniz de fazlasıyla hissedecek!

 

Mum ışıklarının aydınlattığı odada gül yapraklarıyla süslü yatağa geçtiklerinde büyük sürprizden haberi yoktu. Oysa eşine hazırladığı büyük sürprizle tam 18 sene öncesine dönmüştü. Romantik sözlerden sonra her zamanki gibi başlayan sevişme serenomisi içeriye girme noktasında birden canlandı. Çünkü sıkılığı ve darlığı fazlasıyla hissediliyordu. Vajina girişinin darlığı ilişkiden alınan hazzı zirveye taşıyordu. Yıllar önce ilk kez olduğu gibi yine yavaş hareketlerle gevşeterek girmeyi ve devam etmeyi tercih etti. Yüzünde inanılmaz bir mutluluk vardı her ikisinin de. Demek ki genç kalmak her yaşta mümkün olabiliyordu. Yılların izleri silinebiliyor, yılların genişliği ve deformasyonu giderilebiliyordu. Neydi bu efsane geceyi ve devamını yaşatan sır. Bu sırrı banyoya gittiğinde fark etti: Vajina daraltıcı krem!

Vajina daraltıcı krem-eczanelerde satılan vajina daraltıcı krem-vajina daraltıcı krem eczane-vajina daraltıcı krem nasıl kullanılır-vajina daraltma kremi yorumları-Tongkat Madura-vajina sıkılaştırma kremleri-vajina sıkılaştırıcı krem-vajina sarkması-sarkık vajina-bozulmuş vajina-deforme vajina-genital estetik-vajina estetiği

Vajina daraltıcı krem ile mutluluğa daha sıkı sarılın!

 

Sarkmış vajina estetik açıdan ve sağlık açısından ayrı ayrı değerlendiriliyor. Burada ele aldığımız konu vajina estetiği bakımından sarkma, deformasyon olgusunun değerlendirilmesi. Bu yüzden bozulmuş vajina tabiri de kullanılabiliyor. Konuyla ilgili yapılan işlem ve uygulamaların tümüne genital estetik deniyor.

 

Vajina estetiği son yıllarda önemi giderek artan ve rağbet gören bir uygulamalar bütünü. Vajina estetiği uygulamaları içerisinde yer alan vajina daraltma işlemleri bu yazının konusudur. Özel olarak eczanelerde satılan vajina daraltıcı kremler hakkında bilgiler yer alıyor.

Evde doğal yollarla vajina sıkılaştırma yapmak istiyorsanız aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririz.

 

Vajina genişlemesinin nedenleri

 

Vajina genişlemesi her kadında görülebiliyor. Pek çok nedene bağlı olmakla birlikte vajina neden genişler sorusunun en yaygın cevapları şunlardır:

 

 • Yaşlanma ile birlikte dokularda esneme ve sarkmalar
 • Sık cinsel ilişki
 • Normal doğum sıklığı
 • Kürtaj
 • Jinekolojik müdahale ve tedaviler
 • Kalıtsal anomaliler
 • Estetik kaygılar
 • Fiziksel problemler (Rektum sarkması vb.)
 • Vajina estetiği

 

Vajina genişlemesi probleminin ortadan kaldırılması mümkün. Vajina genişlemesi için uygulanabilecek yöntemler şöyle sıralanıyor:

 

 • Vajina daraltma ameliyatları (Vaginoplasti-Vajinoplasti)
 • Vajina daraltıcı doğal yöntemler
 • Vajina sıkılaştırma egzersizleri (Kegel egzersizi…)
 • Vajina daraltıcı kremler
 • Vajina sıkılaştırıcı ürünler
 • Vajina daraltıcı krem çeşitleri

 

Vajina daraltıcı kremler arasında çok popüler olanları da var çok iddialı olanları da. Sizin için çok bilinen ve aranan vajina daraltıcı krem eczane ürünlerini araştırdık. Aşağıda sunduğumuz krem markaları arasından sizin için uygun olanı seçerek deneyebilirsiniz.

 

 • Tongkat Madura
 • Vagifix vajina daraltıcı krem
 • Vagifirming krem (Vagi firming vajina daraltıcı krem)
 • Jellia vajina daraltıcı ve sıkılaştırıcı krem
 • Viatight gel vajina daraltıcı krem
 • Erolife vajina daraltıcı krem
 • Vajina daraltıcı krem Adam and Eve

Vajina daraltıcı kremler nerede satılır?

Vajina daraltıcı kremler eczanede satılırmı? Bu sorunun sıklıkla sorulmasının nedeni şudur. İnternet sitelerinden yapılacak alışverişlerde orjinal ve sağlığa zarar vermeyen ürünlerin yerine etken maddesi doğru veya yeterli olmayan vajina daraltma kremleri satın alma korkusudur. Bu ürünleri bilen ve denemek isteyen ziyaretçilerimiz vajina daraltıcı kremler eczane ve ilaç firmalarından alınabilir mi diye soruyorlar. Elbette vajina daraltıcı kremler eczanede satılırmı sorusunun cevabı ‘evet’ tir. Yanlış yazımla vajina daraltici krem nerede satilir diye araştıran ziyaretçilerimiz için de evet cevabı geçerlidir. Vajina sıkılaştırıcı krem eczanelerden alınması genellikle olumsuz etkileri ve sahte üründen korunmayı sağlayabiliyor. İnternetten satılan güvenli ürünlerin yanı sıra zaman zaman ortaya çıkan ve sahte içeriğiyle hem etkisi olmayan hem de zararlı olan ürünler bulunabiliyor. Bu ürünlerden korunmak için konu ile ilgili yayın yapan siteleri, vajina sıkılaştırıcı krem yorumları ile kullanıcı yorumlarını incelemek veya eczaneden satın alma gerçekleştirmek öneriliyor.

Vajina daraltıcı krem eczane

Vajina daraltıcı krem eczane satışı var mı? Başka bir ifadeyle vajina daraltıcı kremler eczanede satılırmı? Vajina daraltıcı kremler eczanede satılırmı? Satılmakla birlikte yaygınlık bakımından ele alırsak vajina daraltıcı krem eczane eczane dolaşarak bulunabilir. İstanbul gibi büyük şehirlerde vajina daraltıcı krem eczane satışı olmakla birlikte daha küçük şehirlerde bulmak bir hayli zor olabiliyor.

Bu soru site ziyaretçilerimizden sıklıkla aldığımız bir sorudur. Genellikle internet alışverişinin hem de vajina daraltma gibi neredeyse hayati bir konuda yeterince güvenli ve sağlıklı olmadığı düşünülüyor. Eczanelerde satılan vajina daraltıcı krem var mı? Elbette büyük eczanelerde Vagifirm, Vagifix gibi markaların bir kısmı bulunabiliyor. Ancak genellikle eczanelerde satılan vajina daraltıcı krem arayışları sonuçsuz kalıyor. En hızlı ulaşılabilecek eczanede satılan vajina daraltma kremi bile çok zamanınızı alabilir. İnternette inceleyerek güvendiğiniz bir markayı almanız daha hızlı sonuç verebilir.

Vajina daraltıcı kremler eczanelerde bulunur mu?

Vajina daraltıcı kremler eczanelerde bulunur mu? Evet, bulunabilir. pek çok eczanede satılmamakla birlikte bazı özel ürün satışı konusunda uzmanlaşmış eczanelerde bulunabiliyor.

Vajina daraltıcı kremler eczanede satılırmı sorusuna genel bir cevap vermek gerekirse satılmaz demek gerekiyor. Bazı spesifik ürün gamına sahip eczanelerde bulmak ise mümkün olabiliyor.

İlla eczaneden vajina daraltici krem almak istiyorsanız seçkin semtlerdeki örneğin Bağdat caddesi, İzmir konak, Ankara Tunalı Hilmi caddesi gibi lokasyonlardaki eczaneleri önerebiliriz. Vajina daraltıcı kremler eczane satışları bakımından kolay bulunmuyor. İnternette vajina daraltıcı kremler eczane satışı biçiminde sanki eczanenin internet sitesiymiş gibi hazırlanan siteler yanıltıcı olabilir. Çünkü eczanelerin internet üzerinden ilaç satmaları ve reklamını yapmaları yasak! Eczaneden vajina daraltıcı krem (eczaneden vajina daraltici krem) almak istiyorsanız özellikle cinsel sağlık konusunda butik hizmet veren eczaneleri tercih etmelisiniz.

Vajina daraltıcı eczanede satılırmı sorusu için yukarıda yeterince açıklayıcı bilgiler yer alıyor. Bu tür konularda vajina daraltıcı eczanede satılırmı gibi soruların kesin cevabı yaşanılan bölgeye göre değişkenlik gösteriyor. bir ildeki eczanede bulunabilen ürün diğer ilin sınırlarından içeri girmemiş olabiliyor.

 

Vajina daraltıcı krem ne işe yarar?

Vajina sıkılaştırıcı krem kullananlar kendi deneyimlerini anlatırken genellikle ilk günkü gibi bir sıkılığı elde ettiklerini ve bu duyguyu partnerlerinin de yaşadıklarını belirtiyorlar. Her ürünün kendine ait etken maddeleri ve farklı endikasyonları olmakla birlikte genellikle kasların toparlanmasını sağlayan etken maddeler içeriyorlar. Vajina daraltma kremleri işe yarıyor mu? Vajina daraltma kremi yorumlarını incelediğimizde ilk geceki kadar işe yarayan da var daha az etkili olan da. Örneğin kadınlar kulübü sitesinde şöyle bir yoruma rastlamak mümkün: “Kullandıktan sonra pes dedim çünkü sanki daha önce hiç ilişkiye girmemişim gibi yabancı geldi, yani kocamın anlarsınız işte :))Vajina daraltma kremi kullanan varmı diye soruyorsanız emin olun tahmin ettiğinizden daha fazla sayıda kullanıcı olduğunu eczane ziyaretlerimizden biliyoruz. Aklınızdan benden başka vajina daraltıcı krem kullanan var mı diye geçirmeyin. Asla yalnız değilsiniz!En çok merak edilen konu belirli bir miktar para ödeyip alınan kremin işe yaramaması. Bu nedenle vajina daraltıcı kremler işe yararmı endişesi hep oluyor. Bu endişe eğer sahte ürün değilse yersiz bir kaygı. Çünkü piyasadaki bilinen markaları tercih edip vajina daraltıcı krem kullananlar büyük oranda memnun!

 

Hayata sıkı sıkı sarılmak için bazen yılların sarkıttığı dokuları toparlamak genç kalmak için vazgeçilmez oluyor. Böyle zamanlarda siz de yalnızca görünen cilt bölgelerini değil mahrem bölgelerinizi de daha canlı, daha genç hale getirebilirsiniz. Bunun için pek çok imkan bulunuyor. Vajina daraltıcı kremler ya da diğer bir ifadeyle vajina sıkılaştırma kremleri bu konudaki seçeneklerden yalnızca birini oluşturuyor.

Vajina daraltma kremi fiyatı

Bayan vajina daraltıcı krem fiyatları 50 TL’den başlıyor 250 TL’ye kadar çıkabiliyor. Vajina daraltma kremi fiyatı aralığı ürünün ambalaj şekliyle ilgili de değişkenlik gösteriyor.

Vajina daraltıcı krem nasıl kullanılır?

Vajina daraltıcı krem kullanımı için ilişkiden 15-20 dakika önce vajina içerisine ürünün kullanma talimatında belirtilen miktarı boşaltın. Bazı ürünlerde vajina dış bölgesine dairesel masaj yapılması öneriliyor.

Eğer ilişki durumu yoksa yine ürünü genital bölge içerisine boşaltıp emilimin tam olarak gerçekleşmesi için 15-20 dakika bekleyin. Daha sonra iç çamaşırınızı giyebilirsiniz. Bu ürünler içerdikleri etken maddeler sayesinde vajina florasını da düzenliyor. Ürünlerin düzenli kullanımı önem taşıyor. Altı ay gibi bir süre düzenli kullanıldığında uzun süre etkili sonuçlar alınabiliyor.

Vajina daraltıcı krem zararları için inceleme yaptığımızda ürünlerin genellikle bitkisel içerikli olmaları nedeniyle yan etkilerinin ya hiç olmadığı ya da çok sınırlı olduğu görülüyor. Bu ürünleri doktor tavsiyesi ile kullanmak öneriliyor. Çünkü bitkisel dahi olsa bazı ürünler alerjik reaksiyonlar veya istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

En iyi vajina daraltıcı krem hangisi diye araştırırken yan etkileri bakımından güvenli olanların tercih edilmesi öneriliyor.

Vajina daraltıcı bitkiler nedir?

Vajina sıkılaştırma kremi etken maddelerinde de kullanılan vajina daraltıcı bitkiler nedir? Bu konuda detaylı bilgileri Vajina daraltıcı bitkiler nedir isimli yazımızda bulabilirsiniz. Burada vajina daraltma bitki tedavisinde kullanılabilecek doğanın bize sunduğu güzellikleri sıralayalım!

Vajina daraltma bitki listesinin başında Curcuma Comosa geliyor. Curcuma Comosa vajinal kas kütlesinde hissedilen bir sıkılaştırma sağlıyor. Vajinal duvar yüzeyindeki prolapsusa karşı koruma sağlayarak gelecekte gevşekliği gidermeye yardımcı oluyor.

Vajina daraltma bitkiler dünyasında da karşılık buluyor. İşte vajina daraltma bitkiler âleminde vajina daraltıcı bitki olarak nam salan bir diğeri Pueraria Mirifica isimli bitki. Pueraria Mirifica içeriğindeki etken maddelerle vajina daraltıcı bitkiler listesindeki etkisi yanında özellikler de içeriyor. Memeleri sıkılaştırıcı, göğüs sarkmasını toparlayıcı, cildi besleyici ve pürüzsüz hale getirici bitki denilince Pueraria Mirifica akla geliyor.

Vajina daraltma bitkileri arasında memleketimden bir ot yok mu dediğinizi duyar gibiyiz. Var! Olmaz olur mu? Vajina daraltma bitkileri listesinin ilk sırasında nane bulunuyor. Nane ile vajina daraltma mümkün olabiliyor. Bunun için bir litre suyun içerisine iki demet taze nanenin yapraklarını atarak kaynatın. Kaynamış suyun buharı üzerinde iken bir leğene boşaltın. Buharı yükselen leğenin üzerine oturun. Nane buharını 15 dakika boyunca genital bölgenize uygulayın. Nanenin vajina sıkılaştırıcı etkisi sizi şaşırtacak!

Vajina daraltıcı doğal bitkiler Witch Hazel, Bektaşi Üzümü de yer alıyor. Witch Hazel bitkisinin öğütülmüş tozunu haftada bir kez genital bölgeye uygulamak vajina daraltma etkisi yapıyor.

Bu arada limonla vajina daraltma konusuna da değinelim. Limonla vajina daraltma geçerliliği olan bir bitkisel yöntem değil. Uzmanlar limonla vajina daraltma çalışmasının genital organa zarar verebileceği konusunda uyarıda bulunuyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Vajina daraltıcı kremle 18 yıl öncesine dönün! (6 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Fatma dedi ki:

  Slm kolay gelsin Vajina daraltıcı kiram adi istiyom

 2. eda gurcan dedi ki:

  ben bir tane aldim müthis bisey resmen deligi kapatti esim cok memnun kaldi.
  pf wonder stick di ismi biraz tuzlu geldi ama 1 yildir kullaniyorum daha bitmedi

 3. […] kullanım şekli su ile seyrelterek sabah ve akşam idrardan sonra vajina içerisine beş damlaya kadar damlatarak […]

 4. […] kremler eczanelerde bulunabileceği gibi internet ortamından da bulunabiliyor. Bu konuda Vajina daraltıcı kremle 18 yıl öncesine dönün! Başlıklı çok değerli yazımızı mutlaka okumanızı […]

 5. […] Vajina daraltma kremleri veya genital estetik ameliyatı dışında seçeneklerin varlığı sizin seçme özgürlüğünüzü yükseltiyor. Bitkisel vajina daraltma yöntemleri ile başarılı sonuçlar alanların yorumlarını okuyabilirsiniz. Lazerle vajina daraltma ve yenileme Kadınlar Kulübü üyelerince de değerlendiriliyor. Bu değerlendirmelere linkleri takip ederek ulaşabilirsiniz. […]