Tek başına mucize!

Tek başına mucize!

Yüze zeytinyağı sürmek gençlik etkisi yani anti aging etkisi öne çıkıyor. Zeytinyağı ile cildini besleyen ve beslenmesinde zeytinyağı odaklı iseniz genç kalırsınız. Zeytinyağının cilde faydaları sıralandığında pek çok etki görülüyor. Bazı ürünler çok fonksiyonel etkilere sahiptir. Beslenmede, temizlikte, maske olarak çok farklı faydaları sayılabilir. Genç kalmak isteyenlerin mucize ürünlerinin en başta geleni zeytinyağıdır. Zeytinyağı eğer hayatınızda yoksa erken yaşlanmaya aday olduğunuzdan emin olabilirsiniz. yüze zeytinyağı sürmek cildinizde gençlik ateşi yakacaktır.

Yüze zeytinyağı sürmek

Zeytinyağı çok güçlü bir antioksidandır. Hücrelerin yenilenmesine büyük katkı sağlar. Kuru ve çatlak ciltleri nemlendirip onarır. Yüze zeytinyağı sürmek cildi yumuşatır, kırışıklıkları azaltır. Saçlar için de inanılmaz faydalıdır. Saç köklerini ve saçı güçlendirir, parlak bir görünüm verir. Örneğin çok ayakta kalanlar için ayakların dinlendirilmesinde birebirdir. Ayak çatlak ve deri kalınlaşmasını azaltır, düzenli kullanımıyla bebek ayakları gibi ayaklara sahip olabilirsiniz.

Akdeniz kadınları dillere destan güzelliklerini zeytinyağına borçlu

Akdeniz kadınları dillere destan güzelliklerini zeytinyağına borçlu

Yüze zeytinyağı sürmek

Yüze zeytinyağı sürmek erkekler için de vazgeçilmez bir cilt yenileyici etkisi gösterir

Cildinizi nemlendirip yaşlanmaya karşı koymak için en büyük silahlardan biri zeytinyağı

Cildinizi nemlendirip yaşlanmaya karşı koymak için en büyük silahlardan biri zeytinyağı

Doktorlar ve dermatologlar zeytinyağını öneriyor

Doktorlar ve dermatologlar zeytinyağını öneriyor

Zeytin kutsal cennet meyvelerinden biri. Çünkü saçtan ayağa, ciltten tırnağa neredeyse her hücremiz için vazgeçilmez bir ürün. Zeytinyağını özellikle soğuk sıkma olarak sabah kahvaltılarından eksik etmemeliyiz. Ayrıca yemeklerde riviera, salatalarda ise sızma zeytinyağı tercih edilebilir.

Zeytinyağı cilt maskesi

Zeytinyağı cilde nasıl uygulanır? Yüze zeytinyağı sürmek hangi faydaları getirir? Zeytinyağı cilt bakımı amacıyla zeytinyağı cilt maskesi ve kür olarak kullanılabilir. Saç diplerimize sürüp bir streç filimle kaplayıp yarım saat bekleterek durulamak saçlarımıza inanılmaz canlılık, güçlülük ve parlaklık katacaktır. Banyo suyuna katarak cildinizde canlılık ve yumuşaklık elde edebilirsiniz.

Zeytinyağı anti-aging özellikleriyle yaşamımız boyunca hayatımızda kullandığımız bir ürün olmalıdır. Kadim uygarlıklarda ve de günümüzde güzellikleri dilleri destan Akdeniz kadınlarının güzellik sırlarının başında zeytinyağı geliyor. Siz de güzelliğinizin kalıcı, gençliğinizin daim olmasını istiyorsanız her zaman zeytinyağı ile barışık olun.

Zeytinyağının cilt lekelerine faydası

Zeytinyağı cilt lekeleri için kullanılabilir.

Zeytinyağı cildi beyazlatırmı?

Zeytinyağının cilde zararları

Yukarıdaki soruların yanıtları ile ilgili editör ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor. Siz de sitemizi takip ederek zeytinyağı cilt bakımı konusundaki detaylı makalemizin tamamını okuyabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!