Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

GençKalanlar.Com site ziyaretçileri kullanım koşulları sayfasını okumuş ve kabul etmiş olmaktadırlar.

genckalanlar.com’da yer alan tüm yazılar ve kullanılan tüm fotoğraflar ve videolar genel bilgilendirme amaçlıdır ve bir tıp profesyonelinin (örneğin pratisyen doktor, uzman doktor, medikal estetik hekim, hemşire, eczacı vb.) tavsiyesi, hastalık teşhisi veya tedavisi yerine geçmez. Sitedeki yazılı, görsel, işitsel bilgileri ziyaretçilerin nasıl kullanacakları onların özgür iradelerine ve sorumluluklarına aittir.

Sağlık problemlerinizin çözümü için mutlaka bir doktora danışınız. Bu sitede yer alan bilgilerin (Yazılar, görseller, videolar) ve uygulanmasından doğabilecek zararlardan genckalanlar.com sorumlu değildir. Sitedeki yazılar editörler tarafından konunun uzmanlarından, ilgili web sitelerinden, otoritelerden, kitap ve diğer yayınlardan yararlanılarak hazırlanmaktadır. Derli toplu bir bilgi sunmak temel amaçtır.

Sitede yer alan bilgilerin kullanımı, kullanıcı tarafından yorumlanması ve sonuçları site ziyaretçilerinin sorumluluğunda ve özgür iradelerindedir.

GençKalanlar.Com site ziyaretçileri ve kullanıcıları, içeriğin bilgi amaçlı olduğunu, tıbbi bir öneri sayılmaması gerektiğini, uygulanmasından kendilerinin sorumlu olduğunu ve sitenin hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bunun için sitenin başkaca bir işlem yapmasına gerek bulunmamaktadır.

GençKalanlar.Com site ziyaretçilerinin içerikle ilgili (yazı, görsel, işitsel içerik, videolar)yaptıkları yorumlar ve paylaştıkları bilgiler ile link bağlantıları ekleyenlerin, ziyaretçilerin sorumluluğundadır. Site kullanıcılar tarafından üretilen yorum ve eklenen içerik verilerinden sorumlu değildir. Bu yorum ve ilave içeriklerin neden olabileceği sağlık dahil tüm şikayetlerden GençKalanlar.Com sorumlu tutulamaz. Yorumlarda yer alan bilgi ve öneriler bir tıp profesyonelinin (örneğin pratisyen doktor, uzman doktor, medikal estetik hekim, hemşire, eczacı vb.) tavsiyesi, hastalık teşhisi veya tedavisi yerine geçmez.

GençKalanlar.Com içeriğine yazılan yorumlar kamu ile paylaşılır. Bu bilgileri paylaşanlar bilgilerin kamu ile paylaşıldığını ve gizli bir içerik olmadığını bilir ve kabul etmiş olurlar.

Yukarıda bulunan GençKalanlar.Com sitesi Kullanım Koşullarının tüm site ziyaretçileri tarafından okunup, anlaşıldığı ve kullanım koşullarına uyulacağı, bunun için GençKalanlar.Com tarafından başkaca bir işlem yapılmasına gerek olmadığı kabul edilmektedir.

Lütfen Kullanım Koşulları kurallarına uyunuz. Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda teşhis ve tedavi için en yakın sağlık kuruluşuna gidiniz. Sağlık sorunlarınızın tedavisi için web sitesi çözümlerini değil doktor onaylı tedavileri uygulayınız.

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı