Siyah deri sırt çantası modelleri ile gençleşin! 6 farklı modeli inceledik!

Bavyera markası hakiki deri sırt çantası modelleri serisinden yola çıkarak kaliteye, statü sembolü olduğu kadar hareketli bir yaşama da değer katan deri sırt çantası ürünlerine yolculuk yapabilirsiniz.


0

Siyah deri sırt çantası özellikle gençler tarafından tercih ediliyor. Genç kalmak için genç tercihlerini izlemek önemli bir yöntemdir. Gençlerle çalışmak, onlarla oturup kalkmak, genç düşünmeyi, genç kalmayı sağlar.

Renkli veya siyah deri sırt çantası kullanmak da her yaş için tercih edilebilir. Çünkü günümüzün hareketli şehir yaşamı bu ürünlerin bir moda olarak öne çıkmasını destekliyor. Düşünce kalıplarındaki duvarları yıkın ve deri sırt çantası modellerine geçiş yapın.

Bu makalede Bavyera markası hakiki deri sırt çantası modelleri serisinden yola çıkarak kaliteye, statü sembolü olduğu kadar hareketli bir yaşama da değer katan deri sırt çantası ürünlerine yolculuk yapabilirsiniz.

Siyah deri sırt çantası kullanmak her yaşın hakkı!

Deri çantalar ile ilgili bazı ön yargılardan kurtulmak gerekiyor. Deri, gücü, dayanıklılığı ve zamandan bağımsız tarzı ile takdir edilen doğal bir malzemedir. Deri, doğru bakımla bir ömür boyu sürebilir ve zamanla iyileşir, yüzeyinde bir patina oluşturarak güzel bir şekilde yaşlanır.

Deri sırt çantasının bakımı çok basittir ve aynı zamanda deriyi esnek ve uzun ömürlü tutmak için yapmaya değer. Deri eşyalara bakıldığında onlarca yıl dayanabilirler. Oluşan kir ve tozu temizlemek için, yüzeyi nazikçe silmek için temiz ve nemli bir bez kullanın.

Hakiki deri sırt çantası modelleri

Hakiki deri sırt çantası modelleri arasından Bavyera markası ürün gamını kullandık. Bavyera markası yumuşak dokulu, birinci sınıf deri ve işçilik kalitesi ile adından sıkça söz ettiriyor.

Bavyera en iyi valiz markası olarak tanınmasının yanı sıra hakiki deri sırt çantası modelleri ile de haklı bir üne sahip.

Bavyera deri sırt çanta modelleri

Bavyera deri sırt çanta modelleri genellikle hem kadın ham da erkek için kullanılabilen unisex özellik gösteriyor.

Aşağıda Bavyera deri sırt çanta modelleri içerisinden sizin için seçtiklerimizin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Bavyera deri kadın sırt çantası modeli: Mochila Hakiki Deri Sırt Çantası

Bayan deri sırt çantası modeli olarak Mochila sırt ve önde taşınabilen tasarımıyla gençlerin ve genç kalanların favorisi durumunda. Bu modelde yumuşak dokulu hakiki deri kullanılıyor. Deri çantalar, onlara hafif ve yumuşak bir dokunuş sağlayan tabaklama adı verilen bir işlemden geçer. Bu süreç kalitelerine de doğrudan etki eder.

Bavyera bayan sırt çantası deri için yüksek kaliteli tabaklama işlemi görmüş hakiki deriler kullanılır. Bu nedenle çok uzun ömürlüdürler.

Deri sırt çantaları, diğer malzeme çantalar gibi sert ve kırılgan olmadıkları için aslında günlük olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Deri bayan sırt çantası 10-20 yıl ömür sağlayan yüksek kaliteli yağlar ve koruyucularla tabaklanmıştır. Bu nedenle iki nesil tarafından bile kullanılabilir.

Bavyera deri sırt çantası bayan modelleri tabaklanmış ve her türlü hava koşuluna dayanacak kadar sağlam olacak şekilde cilalanmıştır. Hiç şüphe yok ki, hakiki deri çantalar, Bavyera deri sırt çantası kadın modelleri hem güçlü doğrudan güneş ışığına hem de yağmura dayanabilir.

Kadın deri sırt çantası kullanıyorsanız, hakiki deri çantalarda çatlaklar oluşmaz. Derinin asaleti, yüksek statü sembolü olması yanında hayata renkli bakan tarafını da yansıtan Mochila Hakiki Deri Sırt Çantasıözel el işçiliği ile üretilmiştir.

Ön, arka ve iç kısımda fermuarlı gözleri mevcuttur. Fermuar ve askı aksesuarları gümüş metaldir. İç kısımda telefon gözü bulunan kadın sırt çantası deri modeli Mochila kumaş astarlı yapısıyla eşyalarınızın ve cildinizin doğrudan deriyle temasını engeller.

Esnek çizgileri ve özellikleriyle bayan sırt ve omuz çantası modeli olarak Mochila modelinin bu kadar rağbet görmesinin çok anlaşılabilir nedenleri var.

Bavyera kadın sırt çantası deri modeli Mochila ölçüleri

  • Boy: 40 cm
  • En: 26 cm
  • Derinlik 15 cm

Sırt çantası kadın deri modelinde minimal yaklaşım: Bavyera Amor Hakiki Deri Mini Sırt Çantası

İnsanlar bu son derece kaotik dünyada hayatlarını basitleştirmeyi hedefledikçe iş, seyahat veya eğlence için taşıdığımız nesnelerle minimalist bir yaşam tarzını benimsemek de tercih ediliyor. Markaların tasarladığı hakiki deri sırt çantaları içerisinde minimal özellikler yükselen bir trendi simgeliyor.

Tek tonlu renk temaları, bu ince sırt çantalarında en yaygın olanıdır, çünkü nesnenin kendisi yerine çantayı giyen kişinin öne çıkmasına izin verilmesi vurgulanmaktadır.

Minimal sırt çantası kadın deri modeli Amor tasarımında temiz çizgiler, basit renk kullanımı, sınırlı fermuarlar, küçük desenler veya paneller, minimal sırt çantasının tasarım ilkelerinin temelini oluşturur.

Bavyera Amor Hakiki Deri Mini Sırt Çantası 30 x 18cm ebatlarına sahiptir. Bununla birlikte sırt çantası bayan deri modeli olarak kentte yaşayan bir kadın için gerekli ideal sırt çantası hacmini barındırmaktadır.

Ayarlanabilir metal tokalı askılar, iç kısımda telefon gözü, astar kumaşı, ön, arka ve iç kısımda fermuarlı gözler büyük bir işlevsellik katmaktadır.

Bavyera deri sırt çantası erkek modeli: Bavyera Multibag Telefon Cüzdan Cepli Hakiki Deri Sırt Çantası

Son zamanlarda deri sırt çantaları erkek kullanıcı sayısında büyük artış yaşanıyor. Bavyera Multibag Telefon Cüzdan Cepli Hakiki Deri Sırt Çantası daha çok erkekler tarafından tercih ediliyor.

Hakiki deriden üretilen model çapraz olarak kullanılabiliyor. Telefon ve cüzdan cebi günlük iş trafiğinde rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlıyor.

Deri sırt çantaları erkek modeli olarak seçtiğimiz Bavyera Multibag, 33 cm yükseklik,  24 cm en ve 10 cm derinlik ebatlarına sahip. Seçtiğimiz deri sırt çantaları erkek modeline 10 inç tablet, kulaklık, fotoğraf makinesi, ajanda ve diğer eşyalarınız rahatça sığıyor.

Geniş fermuarlı bölme ve ayrı ön bölmesiyle tam bir organizer özelliği taşıyor. İç kısımda saten astar dikkat çekiyor.

Beyaz deri sırt çantası: Bavyera Crossbody Hakiki Deri Çapraz Postacı Çanta

Beyazın saflığı ve derinin şıklığının mükemmel uyumunu içerisinde eşyalarınızı hep yanınızda taşımak isterseniz Bavyera beyaz deri sırt çantası modeli sizin için biçilmiş kaftandır.

29 cm yükseklik ve 25 cm genişlik ölçülerine sahip model, önde çıtçıtlı mıknatıslı göz ile kolay ulaşmak istediğiniz eşyalarınızı taşıyor.

Büyük ve arka gözler fermuarlı olup iç kısımda minik cep bulunuyor. Ayarlanabilir tokalı kayış, gümüş metal aksesuar ile şıklık sağlıyor.

Siyah deri sırt çantası modeli: Bavyera Star One Hakiki Deri Sırt Çantası Hafif ve Yumuşak Dokulu

Deri siyah sırt çantası için yoğun tercih edilen bir renktir. Çünkü birçok kıyafetle uyumlu olarak kullanılabiliyor.

Siyah deri sırt çantası-deri sırt çantaları erkek-deri sırt çantası bayan-deri sırt çantası erkek-deri sırt çantası kadın-hakiki deri sırt çantası-kadın deri sırt çantası-kadın sırt çantası deri-kahverengi deri sırt çantası-siyah deri sırt çantası kadın-sırt çantası bayan deri-sırt çantası deri-sırt çantası kadın deri-yumuşak deri sırt çantası
Bavyera Star One Hakiki Deri Sırt Çantası

Bavyera Star One Hakiki Deri Sırt Çantası hafif ve yumuşak dokulu siyah deri sırt çantası modeli ince zevk sahibi el işçiliği ile üretiliyor. Siyah deri sırt çantası kadın modeli denilince ilk akla gelen tercihlerden oluyor.

Siyah deri sırt çantası kadın modeli Star One aynı zamanda yumuşak deri sırt çantası olarak tercih ediliyor. Hafif ve yumuşak dokulu, yumuşak deri sırt çantası eşyalarınızı rahatça sığdırabileceğiniz boyutlara sahip. 33 cm yükseklik, 26 cm genişlik ve 11 cm derinlik ile geniş bir kullanım alanı veriyor.

Ön kısımda fermuarlı pratik telefon gözlü, arkada fermuarlı gizli cep özelliği yanında mıknatıs kapaklı ve fermuarlı geniş göze tablet, telefon ve günlük kullandığınız eşyalarınız rahatça sığıyor.

Ayarlanabilir askılı hakiki deri siyah sırt çantası ergonomik taşıma avantajıyla sırtınızı ağrıtmadan uzun süre kullanımınıza uygun tasarlanmış.

Üst kısımda elde taşıma kulpu ile farklı taşıma biçimlerine uyum sağlıyor.

Deri sırt çantası gibi ilginizi çekebilecek makaleleri kaçırmadan okuyun!


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
admin


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı