Hakkında

Hakkında

Genç Kalanlar.Com Pozitif Hayat, Anti-aging, Gençlik Sırları, Güzellik, Spa, Detoks, Sağlıklı Beslenme, Plastik Cerrahi, Fitness başta olmak üzere yaşama dair konularda içerik üretip yayınlamak amacıyla kurulmuştur.

Sitede yer alan bilgiler editör kadromuz ve ünlü doktor Bora Kalkancı’nın katkılarıyla en doğru bilgileri, en akıcı bir dille sunmayı amaçlamaktadır.

Genç Kalanlar.Com editörleri içerikleri hazırlarken konunun uzmanlarından, ilgili web sitelerinden, otoritelerden, kitap ve diğer yayınlardan yararlanmaktadır. Derli toplu bir bilgi sunmak temel amaçtır.

Genç Kalanlar.Com makaleleri derli toplu bilgiyi size sunar. Konu ile ilgili aradığınız soruların cevaplarını doğru, anlaşılır dil ve etik kaygıları gözeterek ziyaretçilerine aktarır.

Genel ahlak kurallarına, toplumun değerlerine, yasalara aykırı konularda içerik üretmez, yayın yapmaz.

Genç Kalanlar.Com sosyal medya üzerinden de içeriklerini paylaşır ve okurlarıyla iletişim kurar. Bu doğrultuda youtube kanalı, twitter, facebook, instagram hesaplarını aktif olarak kullanır.

Konsepte uygun konularda yeterli ve doyurucu içerikler hazırlar. Site belirli zamanlarda güncellenir. Bu nedenle dinamik bir yapıya sahiptir. Aradığınız bilgileri bulmak için siteyi takip edebilirsiniz.

Genç Kalanlar.Com sitesinde bulamadığınız veya yer almasını istediğiniz içerikler konusunda ya da sormak istediğiniz sorularla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı