Hydrafacial nedir? 45 dakikada gençleşin!

HydraFacial, cildinizi temizleyen, soyan ve ardından serumlarla aşılayan tıbbi sınıf bir tedavidir. Bu tedavi sonrası zamanın geriye aktığını hissedeceksiniz!


1
1 point

Hydrafacial nedir en temel anlamıyla cildi temizlemek ve nemlendirmek için patentli teknolojiyi (tıbbi sınıf bir cihaz, HydraFacial cihazı) kullanan bir tedavidir. Hydrafacial nedir sorusu yanında hydrafacial cilt bakımı nedir daha anlamlıdır.

Ölü cilt hücrelerini temizler, gözenekleri gevşetir ve glikolik asit, salisilik asit ve bitkisel özlerin bir karışımını kullanarak bunları ekstraksiyon için hazırlar. Ardından, neredeyse ağrısız bir prosedürle ciltteki “kalıntıları” çıkarmak için benzersiz bir vakumla çalışan ekstraksiyon yöntemi kullanır.

Bu makalede; Hydrafacial nedir ne işe yarar, hydrafacial yaptıranlar, Türkçe okunuşuyla hidrofeyşıl cilt bakımı nedir tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Hydrafacial nedir merak edip hydrafacial yaptıranlar gibi genç kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Hydrafacial nedir?

HydraFacial, cildinizi temizleyen, soyan ve ardından serumlarla aşılayan tıbbi sınıf bir tedavidir. Tedavi ağrısızdır ve tipik olarak yaklaşık 45+ dakika sürer.

hydrafacial nedir-hydrafacial cilt bakımı nedir-hydrafacial ne işe yarar-hydrafacial nedir ne işe yarar-hidrofeyşıl cilt bakımı nedir-hydrafacial tedavisi-hydrafacial ekşi-hydrafacial fiyat-hydrafacial yaptıranlar
Hydrafacial cilt bakımı nedir?

Eğitimli bir teknisyen tarafından kullanılan gerçek bir makinedir (randevunuzu alırken bunu onaylayın çünkü diğer tedavileri tanımlamak için terimi kullanan ancak gerçek HydraFacial makinesine sahip olmayan bazı yerler vardır).

HydraFacial cihazı, temelde aynı anda gözeneklerinizi temizleyen ve onları genellikle hidradermabrazyon olarak adlandırılan serumlarla aşılayan vakum benzeri bir el parçasına sahiptir.

Hydrafacial cilt bakımı nedir? Hidrofeyşıl cilt bakımı nedir?

Daha spesifik olarak, bir Hydrafacial, hidrabrazyon tedavisinin markalı bir versiyonudur. Yakın ilişkili kuzeni dermabrazyonu daha önce duymuş olabilirsiniz.

‘Derm’ deri anlamına gelir ve ‘aşınma’, ovalamak veya aşındırmaktır. Bu nedenle, dermabrazyonun güçlü, fiziksel bir pul pul dökülme seansı olduğunu anlamak zor değil.

Hydrafacial cilt bakımı nedir (Hidrofeyşıl cilt bakımı nedir) aşama aşama anlatıyoruz.

Hydrafacial nedir merak edip hydrafacial yaptıranlar gibi genç kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Cilt bakımında hydrafacial uygulaması nedir?

HydraFacial, lisanslı bir estetisyen veya dermatolog tarafından yapılır. Prosedür üç kısımda tamamlanır. İşte hydrafacial uygulaması nedir sorusunun üç aşamadaki karşılığı!

  • Medikal estetik uzman, gözeneklerin derinliklerindeki kir ve yağı temizlemek için cildinize karşı girdap benzeri bir değnek kullanır. Ayrıca cildinizin pul pul dökülmesine ve yeniden yüzeye çıkmasına yardımcı olmak için bir kabuk kullanırlar.
  • Medikal estetik uzman, gözeneklerinizden birikintileri çıkarmaya yardımcı olmak için değnek üzerinde vakum benzeri bir ek kullanır.
  • Medikal estetik uzman, antioksidanlarla nemlendirici bir serum uygulamak için kalem benzeri bir ek kullanır.
Hydrafacial cilt bakımı nedir?

HydraFacial’ı bazen dermal dolgu maddeleri veya ışık tedavisi gibi diğer cilt bakımı tedavileri izler. Bunlar destek olarak kabul edilir ve HydraFacial’in bir parçası olarak dahil edilmez.

Hydrafacial ne işe yarar? Hidrofeyşıl ne işe yarar?

Hydrafacial nedir ne işe yarar? Genel olarak, HydraFacial, aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli cilt bakımı ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılabilir.

Hydrafacial bakım nedir? HydraFacial’in genel cilt dokusunu, tonunu ve görünümünü iyileştirmeye yardımcı olduğu söyleniyor.

Bunun nedeni, gözeneklerinizi temizleyen, birikintileri gideren ve cilt tipinize göre uyarlanmış yüz serumlarının daha iyi nüfuz etmesini sağlayan derin pul pul dökülmedir.

Hydrafacial ne işe yarar? Hidrofeyşıl ne işe yarar?

Hydrafacial kaç seans yapılmalı?

Hydrafacial bakım nedir yukarıda belirttik. Hydrafacial kaç seans sorusunun karşılığı da merak ediliyor.

Kırışıklıkların ve ince çizgilerin azaltılması ve yağlı cilt, tıkanmış gözenekler ve kahverengi lekelerin iyileştirilmesi açısından daha derin ve daha sürdürülebilir sonuçlar elde etmek için normalde ayda bir HydraFacial tedavisi yapılması tavsiye edilir.

Çoğu durumda, bir cilt bakımı uzmanı, HydraFacial MD gibi profesyonel bir yüz bakımı her dört haftada bir alınmasını önerecektir.

Hydrafacial kaç seans yapılmalı sorusu kullanım amacına göre de değişebiliyor. Herkesin dört haftada bir HydraFacial alması mümkün olmayabilir ve bu anlaşılabilir bir durumdur.

Bazıları için aşırı yoğun programları nedeniyle olabilir ve diğerleri için maliyet bir sorun olabilir.

Bu gibi durumlarda, sonuçların korunabilmesi için her yıl en az iki seans tedavi almanızı tavsiye ederiz. Mevsimsel değişim cildi olumsuz etkileme eğiliminde olduğundan, bir seansı kışın ve diğerini yazın tercih edebilirsiniz.

Hydrafacial sivilce tedavisi nedir?

Hydrafacial akne tedavisi veya hydrafacial sivilce tedavisi çok etkili sonuçlar sağlayabiliyor. Birçok kadın ve erkek akne ve buna bağlı olarak ciltte renk değişikliği ve yetişkinliğe kadar yara izi yaşar.

Bununla birlikte, her yaşta bu lekeler cildinize zarar verebilir ve görünüm ve güveni olumsuz yönde etkileyebilir.

Neyse ki HydraFacial, daha net ve pürüzsüz bir cilt sunabilen ve en hassas ciltler için bile yeterince yumuşak olan bir akne tedavisi sunuyor.

İlk olarak Hydrafacial sivilce tedavisi, iltihaplı bir leke oluşturmak için sebum ile karışabilen ölü cilt hücrelerini hedef alır.

Sivilce bakterileri deriden gelen ve tıkanmış gözenekleri temizleyerek aktif sivilceyi giderir ve ileride oluşmasını önler.

Ek olarak, bir sivilce iyileştikten sonra kalan hiperpigmentasyonu ve pürüzsüz izleri ortadan kaldırabilir.

Sonuç, daha pürüzsüz bir cilt, daha net bir cilt, daha az kırılma ve daha küçük, daha az fark edilir gözenekler seni bekliyor.

Hydrafacial leke tedavisi nedir?

Hydrafacial tedavisi leke için de tercih edilebiliyor. Leke için hydrafacial tedavisi güvenle kullanılabiliyor. HydraFacial ince çizgileri ve kırışıklıkları, tıkalı ve genişlemiş gözenekleri, yağlı veya akne eğilimli cildi, hiperpigmentasyonu ve kahverengi lekeleri hedefler.

HydraFacial ile ilgili en çekici şeylerden biri, günlük yaşamınızı kesintiye uğratmamasıdır. Kimyasal peeling ve mikrodermabrazyon gibi tedavilerin aksine, güzel parlayan bir cilde sahip bir tedavi sürecidir.

Ölü deri hücreleri de siyah noktalara katkıda bulunur. Bu enflamatuar olmayan akne türü, HydraFacial’da kullanılan aynı peeling ve özütleme yöntemlerinden faydalanabilir, ancak bu faydaları doğrudan doğrulamak için daha fazla klinik çalışmanın yapılması gerekir.

HydraFacial, tıkanmış gözenekleri / gözenek boyutunu, ince çizgileri, susuz kalmış cildi, hiperpigmentasyonu, koyu lekeleri ve kırılmaları hedeflemek için özellikle kullanılır.

Hydrafacial nedir merak edip hydrafacial yaptıranlar gibi genç kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Hydrafacial yaptıranlar anlatıyor!

Hydrafacial yaptıranlar yorumları ile bu cilt bakım tekniği ile ilgili görüşlerini paylaşım platformlarında

  • Benim sivilcelerim bunu 3 seans yaptırdıktan sonra tamamen geçti. tesadüf mü yoksa gerçekten hydrafacial sayesinde mi emin değilim ama 18 yaşımdan beri yanağımda hep 1-2 sivilceyle dolaşan bir insan olarak bu iyileşmeyi hydrafaciala bağlıyorum. (Hydrafacial yaptıranlar, hydrafacial ekşi)
  • Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemi. (Hydrafacial yaptıranlar, hydrafacial ekşi)
  • Eğer devamını getiremeyecek ve sadece bir kez yaptıracaksanız kesinlikle yaptırmayın. yüzünüz bu işleme alışıyor. Bu işlem öncesinde yüzümde bu kadar kapalı siyah nokta ve pomad yoktu. İşlem sonrası 1 ay çok iyi ama sonrasında o vakumlanan gözenekleriniz çok fena doluyor. Yılda 3 – 4 kere yaptırma imkanınız yoksa bir kere yaptırılıp verim alınacak bir işlem değil. (Hydrafacial yaptıranlar, hydrafacial ekşi)

Hydrafacial yaptıranlar yorumları

  • Yüzümdeki lekeler dolayısıyla 15’er gün aralıklarla toplam 3 seans bu tedaviyi uygulattım. Gerçekten çok memnunum. Doktor ismi vermek yasak olabileceğinden kime yaptırdığımı burada yazamıyorum ama herkese tavsiye ederim. (Hydrafacial yaptıranlar, Bilgili Kadınlar, hydrafacial ekşi)
  • Bugün ilk defa deneyimlediğim cilt temizleme işlemi. tek kelimeyle muhteşem. Tıkalı bütün gözeneklerim açıldı, tertemiz oldu. hassas bir cilde sahip olmama rağmen hiçbir kızarıklık, yanma olmadı. Zaten çok nazik bir şekilde temizliyor cildi. En sonunda yüzüme kırmızı ışık tedavisi uygulandı. Her şey toplam da 1 saat sürdü. Bitince cildim resmen hafifledi, nefes aldığını hissettim. (Hydrafacial yaptıranlar, Süslü, hydrafacial ekşi)
  • 15 gün arayla iki kez yaptırarak çok memnun kaldığım cilt bakım sistemi. Gözeneklerim daraldı, cildime bir gençlik ışıltısı geldi ve sanki sıkılaştı. açıkçası daha önceden birkaç farklı klinikte klasik sıkma yöntemi uygulanarak cilt bakımı yaptırmıştım. Ancak sonrası hep hüsran ve bir sürü sivilce ile bana geri dönüyordu. Bu sistemde herhangi bir sıkma işlemi olmadığından, olumsuz bir durumla da karşılaşmadım. resmen cilt için yapılmış bir süpürge makinesiyle cildi dip köşe temizletmek gibi hissettirtti bana. (Hydrafacial yaptıranlar, Süslü, hydrafacial ekşi)

Hydrafacial fiyat bilgileri

Hydrafacial nedir fiyat bilgisi yani hydrafacial kaç tl sıklıkla soruluyor. Hydrafacial nedir fiyat bilgisi uygulamayı yapan kliniklere göre değişebiliyor.

Hydrafacial fiyatı nedir? Hydrafacial fiyat 400 – 600 TL arasında değişebiliyor.

Yurt dışında hydrafacial cilt bakımı fiyatları nedir? 150 – 300 USD aralığında işlem yapılıyor. Hydrafacial cilt bakımı fiyatları için yetkili kliniklerle temasa geçebilirsiniz.

Hydrafacial nedir merak edip hydrafacial yaptıranlar gibi genç kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Hydrafacial cilt bakımı nedir (hidrofeyşıl cilt bakımı nedir) konusu ile ilgilenenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Like it? Share with your friends!

1
1 point

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
admin


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı